Orhangazi Mah. Isıso San. Sitesi 15.Yol Sk. No:13 Esenyurt/İstanbul

Wallwasher Avantajları Nelerdir?

Wallwasher led armatürler son yıllarda en çok tercih edilen aydınlatma modellerinden biri olarak kullanıcılarına ilgi çekici avantajlar sunmaktadır. Geliştirilen teknolojileri sayesinde yüksek verim göstermekte ve maksimum performans elde edilmesini sağlamaktadır.
Wallwasher led aydınlatma ürünleri duvar boyama ya da dekorasyon amaçlı kullanıldığında diğer aydınlatma seçeneklerine göre daha fazla avantaja sahiptir. Bunlar:

Yüksek dayanıklılık

Wallwasher avantajları arasında ilk olarak dayanıklılıktan bahsedebiliriz. Soğuğa, yağmura, sıcağa ve diğer hava şartlarına karşı dirençli olan wallwasher led armatürler uzun yıllar hiçbir problem olmadan çalışabilirler.

Düşük enerji harcama

Wallwasher led avantajları arasında düşük enerji harcaması da yer almaktadır. Bu durum bütçenize katkı sağlayacak bir wallwasher özelliğidir. Az elektrik harcayarak yüksek verim sunan duvar boyama armatürleri sayesinde dış cephe aydınlatma masrafınız azalacaktır.

Farklı renkler ve tasarımlar

Wallwasher led armatürler yeşil, sarı, kırmızı, mor, amber ve diğer renklerde üretilmektedir. Farklı boyutlarda ve tasarımlarda olan wallwasher led aydınlatmalar dekoratif olmasıyla dikkat çekmektedir.

Kullanım alanı çeşitliliği

Wallwasher led armatürler kamu binalarından tarihi mekanlara, müstakil evlerden tiyatro salonlarına kadar pek çok yerde kullanılabilir. Sinema salonları, kiliseler, camiler, bahçeler, parklar, alışveriş merkezleri ve daha birçok mekanda farkı yaratırlar.

Uzun ömürlülük

Led teknolojisinin bir ürünü olan wallwasher aydınlatmalar uzun süre çalışma prensibiyle kullanıcısına avantaj sağlamaktadır. 50000 saate kadar ömrü olan armatürler yıllarca aynı performansta çalışır.

Çevre dostu

Led aydınlatma sistemleri cıva içermez, çevre dostudur. Aynı zamanda led aydınlatmanın çevreye hiçbir zararı yoktur.

Kolay bakım

Wallwasher avantajları arasında kolay bakım özelliği de bulunmaktadır. Arıza durumlarında hızlı müdahale yapılarak tekrar kullanım sağlanabilir. Sistemdeki ledler değiştirilerek bakım uygulanabilir.

Dikkat çekicilik

Wallwasher led armatürler göz alıcıdır, tasarımıyla dikkat çeker. Rengarenk olmaları ve binaları istediğiniz gibi aydınlatmanıza olanak tanımaları en büyük avantajlarındandır.

Su geçirmeme

Wallwasher Led aydınlatma sistemleri hem iç mekanda hem de dış mekanda suya dayanıklıdır. Bu nedenle yağmura, kara ve her türlü doğa olayına karşı rahatlıkla direnç gösterir.

Bahsettiklerimiz dışında wallwasher avantajları şunlardır:

  • Öncelikle doğal ışık yaratırlar.
  • Wallwasher Led aydınlatma sistemleri anında çalışma özelliğine sahiptirler.
  • Düşük güç tüketimi ve ısı dağıtma özelliği vardır.
  • Dim (ışığın kısılıp açılabilmesi) olanağına sahiptir.
  • Wallwasher Led aydınlatma sistemleri şoka dayanıklıdır.
  • Çok düşük sıcaklık ve ışık kirliliği değerlerine sahiptir.
  • Yüksek yoğunluk, kontrast ve parlaklık verir.
  • Zararlı gaz barındırmadıkları için güvenlidirler.
  • Yanma veya çarpılma tehlikesi olmadığı için dokunulması yasak değildir.

Wallwasher led armatürler yüksek verimleri ve enerji tasarrufları sayesinde duvar boyama ürünleri arasında en iyi tercihlerden biridir. Yıllarca sorunsuzca ve aynı performansta kullanım rahatlığı sağlamaktadır.