Orhangazi Mah. Isıso San. Sitesi 15.Yol Sk. No:13 Esenyurt/İstanbul

En İyi Wallwasher Markaları Nelerdir? Sektörün En Çok Tercih Edilenleri

Dış cephe aydınlatma seçenekleri arasında en çok kullanılanlardan olan wallwasher, aydınlatmanın yanında yüksek oranda enerji verimliliği sağladığı için tercih edilmektedir.

Binalara farklı bir kimlik katan wallwasher led armatürlerin bu kadar çok tercih edilmesiyle birlikte markalar da birbiriyle yarışır hale gelmiştir. Peki en iyi wallwasher markaları nelerdir? Sektördeki en iyi isimler kimler? Birlikte inceleyelim…
Dekoratif amaçlarla kullanılan wallwasher led armatürlerin tarihi çok eskilere dayanmasa da markaların bu alanda yaptıkları geliştirici çalışmalar dikkat çekmiştir. Dünyanın en iyi teknoloji markaları arasında yer alan Philips’ten Türkiye’nin başarılı firması Vestel’e kadar farklı markalar wallwasher üretimi yapmaya başlamıştır.

Genelde tarihi binaların ya da mimarisiyle fark yaratan konut projelerinin aydınlatmasında kullanılan wallwasher tekniği, binaları süslemenin en dikkat çekici ve ekonomik yolu olduğu için tercih edilmektedir. Wallwasher, sadece binalarda değil duvar olan her yerde kullanılabilmektedir.

En İyi Wallwasher Markası Hangisi?

“En iyi wallwasher markası hangisi?” sorunuza yanıt verebilmek için ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi bilmek gerekir. Duvar boyama ürünü olan wallwasher led armatürler ihtiyaçlara ve binanın yapısına göre kullanıldığı için hangi markanın sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacağı proje aşamasında belirlenir.

IP koruma sınıfı yüksek olan, hava şartlarına ve kullanma koşullarına dayanıklı olması gereken wallwasher markaları satın alınırken mutlaka ürünlerin;

  • Dayanıklılığı
  • Enerji sarfiyatı
  • Boyutları
  • IP sınıfları
  • Led sayıları
  • Kullanım süreleri
  • Işık açıları
  • Renkleri göz önünde bulundurulmalıdır.

Sektörde en iyi wallwasher markası iddiasıyla dolaşan çok sayıda firma olduğu için wallwasher alırken mutlaka ürün yorumlarına da dikkat etmek gerekir. Kullanıcılarının memnun kalmadığı markalardan wallwasher almak, üründen alınacak performansı da düşürecektir.

Wallwasher markaları arasından tercih yaparken led armatürün iç mekanda mı yoksa dış mekanda mı kullanılacağına da karar vermek gerekir. Bazı wallwasher markaları iç mekanda daha iyi performans gösterirken bazı markalar da dış mekanda daha iyidir.

Siz de wallwasher markaları arasından seçim yapmakta zorlanıyorsanız satış danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz. Wallwasher led armatür seçeneklerimizden yararlanarak mekanlarınızda kaliteli ve uzun ömürlü aydınlatma sağlayabilirsiniz.