Orhangazi Mah. Isıso San. Sitesi 15.Yol Sk. No:13 Esenyurt/İstanbul

Hakkımızda

Skupit LED Aydınlatma - Ural Elektronik

Ural Elektronik ve Makine Sanayi Tic. Ltd. Şti. olarak elektrik ve elektronik sektöründe 20 yılı aşkın süredir üretim yapmakta; ayrıca kaliteye önem veren, yenilikçi ve özgün bir anlayış ile gelişimimizi sürdürerek güçlü bir marka olma yolunda önemli bir yol kat etmiş bulunmaktayız.

Elektronik ile ilgili her türlü malzemenin tasarım, mühendislik ve ürün yönetimi aşamalarında etkin rol oynayarak hizmetlerimizde her daim gelişimi ve yeniliği ön planda tutmaktayız. Tüm ürünlerimizde kullandığımız malzemelerin dünya standartlarında olmasına, menşeinin belli olmasına, belgeli olmasına, kalitesinin onaylanmasına dikkat etmekteyiz.

2010 yılında LED aydınlatma sektörüne girmeye karar veren firmamız, 4 senelik ciddi bir arge ve tasarım çalışmasından sonra bu alanda üretimine başlamıştır. Çevreye dost üretimler ile güvenli yaşam alanları oluşturmak, daima önceliğimiz olmuştur.

Kalite anlayışımız; aydınlanma sektöründe fark yaratan ürünleri üreterek müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılamak ve %100 memnuniyet sağlamaktır.

Misyonumuz & Vizyonumuz

Misyonumuz

Sektörümüzde uygun fiyat ve kalitede çevreye saygılı üretim yapıp, hizmet vererek müşteri memnuniyetini sağlamak.

 

Vizyonumuz

Personel eğitimi, sürekli iyileştirme ve verimlilik ile gelişmeyi sağlayarak, yurtiçi ve yurtdışı pazarlara ürün satabilen bir marka olmak.

Değerlerimiz & Kalite Anlayışımız

  • Bilgi ve Tecrübe: Her geçen gün gelişen elektrik ve elektronik sektöründe yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile hareket etmek.
  • Yenilik ve Özgünlük: Ürettiğimiz modellerde kaliteden ödün vermeden teknolojiyi yakından takip eden anlayışla rakiplerimizden farklı ürünler elde etmek.
  • Güven Aşılama: Müşterilerimize üretim ve satış aşamalarında tam destek sunarak uzun süreli profesyonel çalışma ortaklığı kurmak.
  • Doğayı Koruma: Minimum enerji kullanarak maksimum verime ulaşırken çevreyi korumak, doğaya sahip çıkmak.

Referanslar